Ed Sheeran: Jumpers for Goalpost

Díky svému kamarádovi z hudební branže jsem se dozvěděla o koncertním filmu Ed Sheeran: Jumpers for Goalpost. Tento geniální Irský zpěvák a skladatel má na kontě spoustu singlů, které se držely i na vrcholu našich hudebních žebříčků: A team, Thinking Out Loud, I See Fire, Legoland, a další. Jestli se Vám někdy poštěstilo vidět jeho koncert, tak asi víte, že nepotřebuje žádnou doprovodnou kapelu. Nastoupí s kytarou a loop pedal, malou krabičkou, kde si může nahrát různé zvuky či sekvence a během písničky se mu přehrávají. Vy máte dojem, jako by hrála celá skupina.  Sám na pódiu odehraje celý koncert. No posuďte sami.

 

 

Ed letos nemířil nízko a pustil se do celosvětového turné, které zakončil třemi neuvěřitelnými koncerty na stadionu ve Wembly. Během těchto tří nocí ho sledovalo celkem 240.000 fanoušků včetně Eltona Johna, který si s ním jako host zazpíval.

 

Tento film Vás vtáhne do příprav koncertů ve Wembly, pustí Vás do zákulisí a do Edova soukromí, ale hlavně se podíváte na jeho krásné koncerty. Jen je tu jedna nevýhoda… že se v kině moc nesmí zpívat a tancovat :)

 

Pokud budete mít možnost, podívejte se na Jumpers for Goalpost, zaposlouchejte se do hezkých melodií a pokuste se porozumět textům.

 

 

Vaše Lucie Lechnýřová

 

Please reload

v přirozeném prostředí

KATEGORIE
Please reload

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
Please reload

Please reload

© 2015 by Lucie Lechnýřová

  • White YouTube Icon
  • w-facebook
  • w-googleplus

Praha

+420 605 57 35 00  

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now