ANGLIČTINA

ve Vašem přirozeném prostředí

 

Ač bychom si občas přáli opak, výuka jazyka je dlouhodobý proces a je závislý na pravidelnosti. Právě proto se můžete zapsat na pravidelné hodiny, kde získáte koktejl gramatiky i konverzací.

ANEBO

Pokud je ve vás alespoň trochu dobrodruha a hledáte nové zážitky, mám pro vás aktivity s profi instruktory a v ANGLIČTINĚ. Dostanete se k nové slovní zásobě a užijete si krásný den u sportu nebo workshopu, který vás zaručeně obohatí. Angličtinu byste měli mít minimálně na mírně pokročilé úrovni.

DEN KAJAKÁŘEM

Projeďte se po Vlatavě a naučte se nějaké tríčky na kajaku. Čeká vás hodina s instrutkorem, který Vás naučí základy, jak ovládat kayak v angličtině.

Počet účasníků: 1-2

Délka tréninku: 1h

Cena: 700Kč

PŘIPRAVUJEME: AKTIVITY A WORKSHOPY

DEN AMERICKÝM FOTBALISTOU

Zajímalo Vás, jaké by to bylo, zkusit si trénink amerických fotbalistů? Jestli čekáte pohodičku, tak Vás zklamu! Pustíte se do tréninku výbušnosti, naučíte se házet šiškou a nakonec si zahrajete Flag fotbal - bezkontaktní verzi amerického fotbalu.

Minimální počet účastníků: 10

Délka tréninku: 2,5h

Cena: 400Kč

ZÁKLADY LEZENÍ

Překonejte přitažlivost a vylezte do výšin. Náš instruktor Vás naučí základy lezení a jištění. Buďte ten, na koho se ostatní můžou spolehnout.

Minimální počet účastníků: 1

Délka tréninku: 1h

Cena: 650Kč

WORKSHOP NA SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Chcete vyladit svůj INSTA nebo FB profil?

Založili jste si zajímavý blog  a chcete získat více fanoušků? Přihlaste se na workshop zaměřený na sociální sítě v angličtině, poradíme, jak na to.

Minimální počet účastníků: 12

Délka tréninku: 4h

Cena:

WORKSHOP KÁVY

Káva je fenomén dnešní doby.  Hledáme ty nejútulnější kavárničky, kde můžeme pracovat nebo si číst a dopřát si dobrou kávu. Ale co kdybyste se dozvěděli více o alchymii přípravy kávy, různých druhů kávy či pražení? Vše jak jinak než v angličtině.

Minimální počet účastníků: 15

Délka workshopu: 4h

Cena:

JAK NA QUIET BOOK

Už jste slyšeli o didaktických knížkách pro děti? Určité aktivity pomáhají rozvíjet a trénovat dětský mozek. Co kdybyste si zkusili jednu ušít? Provedu Vás různými aktivitami, které můžete do knížky zaimplementovat.

Minimální počet účastníků: 6

Délka workshopu: 5x 3h

Cena:

KOKTEJLOVÝ KURZ

Zkuste si namíchat různé druhy koktejlů a u toho si třeba i zažonglovat s lahvemi :)

Minimální počet účastníků: 10

Délka tréninku: 4h

Cena:

Praha

+420 605 57 35 00  

  • White YouTube Icon
  • w-facebook
  • w-googleplus

© 2015 by Lucie Lechnýřová

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now